15 maja 2013 roku, decyzją NSA, po blisko 25-letnich staraniach i walkach w sądach, bezprawnie zrabowany w 1945 roku Dwór na Woli Zręczyckiej pod Krakowem, został przekazany z powrotem rodzinie-spadkobiercom jego budowniczych i dawnych właścicieli.
Tego dnia postanowiliśmy porzucić całe swoje dotychczasowe życie i poświęcić się przywróceniu i zachowaniu pamięci o tym niezwykłym miejscu. Dwór i należace do niego obiekty przez dziesiątki lat rządów PRL zostały doszczętnie rozrabowane oraz zniszczone przebudową i rozbiórką. Mozolnie dokonujemy rewitalizacji tego miejsca, by uczynić go lokalnym centrum kulturotwórczym i turystycznym. Na terenie obiektu działa już Muzeum Dwór Feillów oraz agroturystyka. Klikając w zakładki, zapoznacie się z naszą ofertą.
Jest to opowieść o czasach dawnych i tych współczesnych, o naszych zmaganiach z materią, zarówno zabytkową, jak i tą żywą, o stosunkach z urzędami i sąsiadami. Jest to blog o życiu, do którego serdecznie Was zapraszamy.

czwartek, 21 grudnia 2017

Wesołych Świąt

Kochani!
Życzymy Wam z okazji Bożego Narodzenia świąt wypełnionych miłością, niosących radość, spokój i wypoczynek. W Nowym Roku spełnienia marzeń, szczęścia, powodzenia oraz dużo czasu na realizację własnych pasji.


Do następnego roku :-)

8 komentarzy:

 1. Wam również , radosnych Świąt i pomyślności w Nowy Roku, udanych realizacji zamierzeń i zadowolenia z bycia tu i teraz :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Spokojnych Świąt i wspaniałego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wam też Radosnych Świąt i Dobrego Roku:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękujemy :)
  Radosnych,pełnych magii,miłości i rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia Wam Anetko i Krzysztofie życzymy :)
  Danusia i Radek.

  OdpowiedzUsuń
 5. I Wam Radosnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piekna bopmbka:)
  Radosnych Swiat:)
  I do zobaczenia w Nowym Roku:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję za życzenia.
  A dla Was radości i spełnienia.
  Pozdrawiam świątecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.
  Pozdrwiam świątecznie!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy miły komentarz :-)